1990'dan bugüne büyüyen tecrübemizle!

Betonarme prefabrik fabrika, günümüzde gelişen teknolojiyle beraber popülarite kazanan ve sıklıkla tercih edilen sanayi yapılarından biridir. Bu türden sanayi yapılarının tercih edilmesindeki en önemli neden, üretiminin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve daha uygun maliyetlere sahip olmasıdır. Çoğunlukla endüstri sektöründe ihtiyaç duyulan bu yapılar, yeterli donanıma sahip olmasıyla bilinmektedir.

Beltaş Yapı Elemanları olarak uzun zamandır Samsun merkezli olarak faaliyet gösteren firmamız, betonarme prefabrik fabrika inşaatı konusunda sektörün öncü isimlerinden biridir. Yılların tecrübesiyle pek çok farklı alanda üretim gerçekleştirmesi, hayata geçirdiği projelerdeki başarıları ve elde ettiği müşteri memnuniyetiyle tanınan Beltaş Yapı Elemanları, çevre illerde de çeşitli projelere imza atmaktadır. 

Türkiye'nin her yerinde hayata geçirdiğimiz son projelerimize gözatın!

Betonarme Prefabrik Fabrika Nedir?

Betonarme prefabrik fabrika, parçaları fabrika ortamında imal edilen ve daha sonra inşa edileceği konum üzerinde monte edilen son derece avantajlı sanayi yapılarından biridir. Herek güvenli gerekse dayanıklı olmasıyla biline bu türden prefabrik sanayi yapıları, ihtiyaç doğrultusunda üretilmekte ve montajı gerçekleştirilmektedir.

Betonarme prefabrike fabrikalar, diğer betonarme yapılara kıyasla maliyet bakımında önemli ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Parçaları fabrika ortamında üretilen bu yapılar, kurulmaları talep edilen bölgeye nakledilmekte ve montaj çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Birbirinden farklı sektörde ve alanda kullanıma uygun olarak üretilen bu yapılar, firmamız bünyesinde de çeşitli amaçlar doğrultusunda inşa edilebilmektedir.

Neden Betonarme Prefabrik Fabrika Tercih Edilmelidir? 

Betonarme prefabrik fabrika tercih edebilmek için gösterebileceğimiz pek çok farklı neden bulunmaktadır. Bunlardan bazılarıysa şunlardır:

 • Prefabrik fabrikalar modülerdir ve bu sayede birçok talebe cevap verebilmektedir.
 • Prefabrik fabrikaların çatı kaplama malzemeleri ve duvar kaplama malzemeleri, çok çeşitli renk ve madde özelliği sunmaktadır.
 • Üretimi çok daha pratik ve ekonomiktik. Kısa sürede tamamlanarak teslim edilebilirler.
 • Diğer yapılar ile karşılaştırıldığında, prefabrik yapılar daha esnektir. Dolayısı ile depreme ve zemin kaymalarına daha dayanıklıdırlar.
 • Üretimi ve yerleştirilmesi aşamasında çevreyi kirletmeden ve zarar vermeden bu işlemlerin uygulanması en büyük avantajlarındandır.
 • Birçok kullanım alanı için üretimi mevcuttur.
 • İsteğe bağlı olarak değiştirilebilir görünüm seçenekleri sunmaktadır.
 • Prefabrik yapı içerisindeki istenmeyen bölümlerin değiştirilmesi veya çıkartılması mümkündür.
 • Prefabrik yapılar birçok isteğe ve kullanım alanına cevap verebilecek özelliktedir.
 • Prefabrikte, trapez saç ve kiremit çeşitleri kullanılabilmektedir.

Prefabrik sanayi yapıları ve fabrikaların sağladığı tüm bu avantajlar, tercih edilmesi için birer neden olarak nitelendirilebilmektedir.

Prefabrike Fabrikalar Nerelerde Kullanılır?

Prefabrike fabrika türünden sanayi yapıları günümüzde pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılan yapılardan biridir. Betonarme prefabrik fabrika kullanım alanlarına birkaç örnek göstermemiz gerekirse, üretim gerçekleştiren ve endüstri alanında faaliyet gösteren birçok firma için tercih edilebilmektedir. Örneğin;

 • Gıda
 • Giyim
 • Teçhizat
 • Fason üretim
 • Mobilya üretimi
 • Elektronik cihaz üretimi gibi alanlarda fabrika olarak kullanılabilmektedir.

Prefabrik Fabrika İnşaatı için Adresiniz Beştaş Yapı Elemanları!

Beltaş Yapı Elemanları olarak firmamız, kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği prefabrike yapılar ve ürettiği yapı elemanlarıyla dikkat çeken bir firma olarak tanınmaktadır. Sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesi sayesinde elde ettiği müşteri memnuniyetiyle ön plana çıkan firmamız, sektörün öncü ismi olarak önerilmektedir.

Siz de faaliyet gösterdiğiniz sektörde çok daha uygun maliyetler ve hızlı bir çalışmayla fabrikaya ihtiyaç duyarsanız firmamızla iletişime geçebilir, teknik detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Projenizi inceleyerek hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi sunmak için sizi arayalım.

Ücretsiz Analiz Talep Et