1990'dan bugüne büyüyen tecrübemizle!

Parke Taşı

Çevre düzenleme elemanları olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz beton parke taşları çok sık tercih edilmektedir. Birçok avantajı bünyesinde bulundurmaktadır.

Neden Parke Taşı Tercih Edilmeli?

Beton Parke Taşları bünyesinde taşıdığı pratiklik, dayanıklılık, ekonomiklik, güvenlilik ve estetik    olma özellikleri ile çevre uygulamalarında her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Modern teknolojiler ile ürettiğimiz beton parke taşları, hem estetik bir görünüm sunmaktadır hem de temizlik açısından oldukça konforlu bir üründür. Uzat

Beltaş Parke Taşının Özellikleri

Beltaş parke taşları, dayanıklı, estetik görünümlü, ekonomik ve güven ile kullanabileceğiniz şekilde üretilmektedir. Her zevke ve kullanım alanına uygun parke taşı üretimlerimiz mevcuttur. Ayrıca amaca uygun ve kaliteli malzeme seçimleri ile güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Uzat

Dekoratif Parke Taşı

Firmamızda, beton blok elemanları üzerine doğal renkli granül taşlar kullanılarak kumlama işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem sonucunda, doğal ve dekoratif taş görünümü elde edilmiş olur.

Neden Dekoratif Parke Taşı Tercih Edilmeli?

Dekoratif kumlama yöntemi uygulanmış taşlarda kimyasal madde kullanımı söz konusu olmadığı için çevre koşulları sonucu aşınmalar daha azdır. Beton parke taşlarına oranla daha doğal bir görünüm ve dayanıklılık sağlamaktadır. Ayrıca dekoratif kumlama taşları, yüzeylerinin tırtıklı olmasından dolayı, soğuk hava şartlarında yağmur ve donma olaylarının yaşanması sırasında kaymayı engellemektedir.

Beltaş Dekoratif Parke Taşının Özellikleri

Kaliteli malzeme seçimimiz ve her isteğe uygun çeşitlilik imkânı sunmamız, sizlerin verdiğimiz hizmetten memnun kalmanızı sağlamaktadır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz dekoratif taş dokusu, her beton blok parke taşları modellerimize uygulanabilmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklı, sağlam, kaliteli yapıdaki dekoratif taşlarımız, uygulanacak yerlere göre değişiklik göstermektedir. Her kullanım alanı için de uygundur.

Hissedilebilir Yüzey Taşları (Görme Engelli Taşları)

Adından da anlaşılabileceği gibi, hissedilebilir yüzey taşları, herhangi bir tehlike veya dikkat edilmesi gereken yerlerin belirlenmesi için kullanılan taşlardır. Özellikle görme engelli bireylerin daha konforlu bir şekilde yaşamlarına devam etmeleri için çok önemlidir. Bu yüzeyler, yaya geçitleri, hemzemin kaldırım kenarları, istasyon platformları, merdivenler, rampalar, yürüyen merdivenler, yürüyen bantlar, asansörler, kapı eşikleri, banko önleri gibi alanlarda kullanılır.

Ayrıca herhangi bir engel olmadığını ve bir yere ulaşmak için ilerlenecek yönün belirlenmesi için de kullanılmaktadırlar. Başlama ve bitiş noktaları ile dönüş ve güzergâh üzerinde tehlike arz eden yerlerde uyarıcı yüzeylerle birlikte kullanılırlar. Bu taşlar görme engelli bireyleri dokunma duyusunu hedef alarak, girintili çıkıntılı, kabartmalı ve dokulu şekilde üretilmektedirler. Bireyler bu sayede ilerledikleri yönü ve amaçlarına uygun şekilde yön değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ayrıca bu yüzeyler mevcut tehlikeler için de uyarıcı bir görev görmektedirler.

Bariyer

Bariyerler, bir nesneyi ya da fiziksel bir eylemi engelleyen yapılardır. Risk yönetiminde, riskin analiz ve kontrolünde emniyet elemanı olarak da kullanılmaktadırlar. Savunma elemanı olarak, karayollarında çeşitli amaçlara yönelik, kalabalık ve gürültülü ortamların kontrolünün sağlanmasında ve yarış alanlarında kullanımları mümkündür. Beltaş yapı elemanları firması olarak, her amaca hizmet edebilecek bariyer üretimimiz mevcut olup her bir ürünümüzün içeriğinde en kaliteli malzemelerin kullanılmasına özen göstermekteyiz.

Sınır Elemanları

Sınır elemanları herhangi bir bölgenin korunması ve yerinin belirlenmesi için kullanılmaktadır. Park yerleri, garaj girişleri, çocuk oyun parkları, yol kenarları ve kaldırımlarda kompozit sınır elemanlarının kullanımı mevcuttur. Bu sınır elemanları çoğu zaman sabittir. Normal veya ledli üretimleri tercih edilebilmektedir.

Firmamız bünyesinde ürettiğimiz sınır elemanlarının, sabit olmalarından dolayı çalınma riski söz konusu değildir. Ayrıca birçok renk seçeneği sunar, nakliye ve montaj kolaylığı sağlamaktadır. Çevre koşullarından etkilenmez, paslanma ve çürüme yapmaz. Talep edilmesi durumunda üzerine logo işlenebilmektedir.

Bordür

Kaldırımlar ile yolun birleştiği yerlere bu alanların birbirinden ayrılması amacı ile döşenen bordür taşları, firmamızda en kaliteli malzemelerin seçimi yapılarak üretilmektedir. Farklı malzemeler ve madde içerikleri kullanılarak üretimini yaptığımız bu taşlar, farklı boyut ve renk seçeneği sunmaktadır. Bahçe bordürü, park bordürü, ayırma bordürü, refüj bordürü, büyük karayolu bordürü, yatık bordür, L temel bordürü, küçük karayolu bordürü gibi farklı kullanım alanları için farklılık göstermektedirler.

Projenizi inceleyerek hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi sunmak için sizi arayalım.

Ücretsiz Analiz Talep Et