1990'dan bugüne büyüyen tecrübemizle!

Beltaş Yapı Elemanları 1990 yılında inşaat ve taahhüt işlerinde faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu yıldan günümüze kadar resmi kurum ve özel sektör firmalarından alınan üst yapı, alt yapı ve çevre düzenleme taahhüt işlerini başarı ile tamamlamıştır.

Firmamız Samsun Bafra ve Kavak ilçelerindeki tesisleri ile beton yapı elemanları üretimine devam etmektedir.

Kavak ilçesindeki tesisimiz 60.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup bunun 10.000 m2’si kapalı üretim tesisidir. Tesisimizde endüstriyel ortamda etkin kalite kontrol ile modern öngerme teknolojisi kullanılarak proje ihtiyaçlarına göre istenilen ölçülerde, arakatlı mimari tasarımda gerekli büyük açıklıkları sağlayabilen genellikle fabrika ve depo olarak kullanılan prefabrik yapı elemanları üretilip nakliye ve montajı yapılmaktadır. Hızlı üretimi ve montajı, kalitesi, düşük maliyet özellikleri nedeniyle karayolları, demiryolları ve dsi projelerinde köprü/viyadük inşaatlarında tercih edilen köprü kirişleri özel öngerme halatları ile tesisimizde üretilmektedir. Ayrıca tesisimizde 1000 m2/ gün kapasite ile beton parke/ bordür üretimi yapılmaktadır.

Bafra ilçesindeki tesisimiz toplam 24.600 m2 alan üzerine kurulmuş olup bunun 3.550 m2’si kapalı üretim tesisi 185 m2’si idare binasıdır. Tesisimizde muhtelif çaplarda beton ve betonarme borular, kutu menfezler, baca elemanları ve ek parçaları üretimi yapılmaktadır. Ürünlerimizi entegre contalı- contasız, sülfata dayanıklı çimento- portlant çimento, demir donatılı-donatısız, çelik lifli gibi proje ihtiyaçlarına göre üretebilmekteyiz.

Araştırmacı, yenilikçi, dinamik kadro ve modern teknolojiye sahip tesislerimizde ve laboratuvarlarımızda AR-GE çalışmalarımız proje ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız; ürünlerinde Türk standartlarına uygunluk, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahip olmakla birlikte altyapı üretiminde İller Bankası A.Ş. ve Avrupa Birliği müşavirlikleri tarafından kabul görmüştür.

✔ Misyonumuz

Beltaş Yapı, kentsel yapı malzemeleri üretmeyi, çağdaş kentlerin oluşması için kaliteli üretim yapmayı ve hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bu doğrultuda yapı malzemeleri üretimi ile sürekli AR-GE yaparak, lider yapı malzemeleri şirketi olmak.

✔ Vizyonumuz

Firmamız çalışan, müşteri, tedarikçi ve toplum memnuniyetini sağlayarak yapı malzemeleri sektöründe en çok tercih edilen iş modeline sahip şirket olarak büyümek .

✔ Kalite Yönetim Sistemi

Şirketimizin temel ilkesi, ürünlerimizi; standartlara uygun, yüksek güvenirlikte üretmek, Üretirken çevreye saygıyı, sektörümüzde lider olmayı, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedeflemektir.

Kalite hedeflerimiz doğrultusunda;

● Yeni teknolojileri takip etmek,
● Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak.
● Çalışanların kaliteye katkısını sağlamak.
● Müşteri, çalışan, tedarikçi ve toplum memnuniyetini sürekli arttırmak.
● Eğitim ve insan kaynaklarımızın yetkinliğini arttırmak.
● Proses yaklaşımını benimsemek

Projenizi inceleyerek hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi sunmak için sizi arayalım.

Ücretsiz Analiz Talep Et