1990'dan bugüne büyüyen tecrübemizle!

Batırma Bloğu

Derin deniz deşarjları için kullanılan batırma bloğu, başlangıçta deniz tabanına gömülerek, sonradan deniz tabanına yerleştirilerek kullanılmaktadır. Üzerlerinde kancalar ile çeşitli şekil ve boyutlarda imal edilen bu bloklar, bir tartı ile birlikte katı cisimlerin yoğunluğunu ve bir dinamometre ile kaldırma kuvvetini belirlemek için kullanılabilir.

Kablo Menholü

Kablo menholleri, yüksek betonarme kablo elemanlarının muhafaza edilmesi için kullanılmaktadır. Kabloların zarar görmemesi ve oluşabilecek herhangi bir tehlikenin önüne geçebilmek açısından oldukça önemli bir yapıdır. Kullanım alanlarına göre parke taşlarının boyutlarında değişiklik meydana gelebilir.

Beltaş yapı hizmetleri olarak, kanalizasyon ya da yağmur suyu gibi basınçsız akan borulu sistemlerde, temizlik, bakım ve onarım işleri için, hattın yönünü değiştirmek için, ya da düşü sağlamak için yüksek kalitede kablo menholleri imal etmekteyiz.  Çelik veya beton kapaklı ürünlerimiz mevcuttur. Yerinde dökme kutu kesit yapılabileceği gibi yaygın olarak, 1.5 m çaplı dairesel kesitli panolardan imal edilmektedirler. Sızdırmaz şekilde ve içerisinde rahatlıkla bakım ve onarım işlerinin gerçekleştirilebileceği boyutlarda imal edilmektedirler.

Kutu Menfez

Menfezler, sürekli olarak akan ya da yağış sonucu oluşan su akışının, bir karayolu veya demiryoluna zarar vermeden yolun altından geçirilmesini sağlarlar. Menfezler, bulundukları arazinin fiziksel ve hidrolojik özelliklerine göre farklı şekil ve boyutlarda inşa edilebilmektedirler. Tıkanmaların ve taşmaların olmaması için uygun boyutlarda üretilmeleri çok önemlidir. Ayrıca doğru boyutun seçilmesi maliyet üzerinde de etkilidir.

Beltaş yapı firmamızda, kutu menfezler, yüksek dolgu altlarında, açıklıkları 1 ila 3 metre, yükseklikleri ise 0,6 ila 3 metre, kutu şeklinde üretilmektedirler. Tek, iki veya üç gözlü olarak imalatı gerçekleştirilir. Montajları oldukça kolay ve dayanıklı yapıdadırlar.

Projeniz hakkında ücretsiz analiz yaparak bilgi verebiliriz.

Sizi Arayalım.
abc
abc
abc
abc
abc
abc

Projenizi inceleyerek hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi sunmak için sizi arayalım.

Ücretsiz Analiz Talep Et