1990'dan bugüne büyüyen tecrübemizle!

Beton ve Betonarme Borular

Beltaş yapı hizmetleri olarak, modern teknikler kullanarak, kentlerin alt yapıları için dünya standartlarında beton ve betonarme boruların üretimini yapmaktayız. Ayrıca prefabrik menfezler, muayene bacaları ve çeşitli bağlantı parçaları gibi ürün çeşitliliği sunmaktayız. Kullanım alanına göre farklılık gösteren malzemeler ve boyutlarda beton veya betonarme boruların imalatında, en kaliteli malzemelerin seçimine ve dayanıklılığına özen göstermekteyiz.Uzat

Parsel Baca Elemanları

Beltaş yapı, kentlerin her türlü alt yapı ihtiyacına hizmet verebilmek için ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bu doğrultuda en kaliteli malzemelerin seçimi ile gerçekleştirilen parsel baca elemanları, parsel baca gövdesi, parsel baca kapağı, parsel baca kapağı köşebenti ve baca taban genişliği kapağı parçalarından oluşacak şekilde farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Parsel baca elemanları dairesel veya köşeli olarak üretilebilir.

Baca Elemanları

Baca elemanları farklı boyutlarda üretimi gerçekleştirilecek bacalar için, gövde ve kapak elemanları olarak ayrılmaktadır. İç genişliğin 500×500, 600×600 veya 800×800 mm olduğu durumlar için farklı kapak ve gövde boyutları mevcuttur. Ayrıca giriş-çıkışlı taban ve gövde elemanlarının üretimi de gerçekleştirilmektedir. Bu bacalar muayene bacaları veya parsel bacaları olabilmektedirler.

Projeniz hakkında ücretsiz analiz yaparak bilgi verebiliriz.

Sizi Arayalım.

Muayene Baca Montajı

Parsel Bacası montajı

Muayene Baca Montajı

Parsel Bacası montajı

Projenizi inceleyerek hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi sunmak için sizi arayalım.

Ücretsiz Analiz Talep Et