1990'dan bugüne büyüyen tecrübemizle!

Prefabrik sanayi yapısı, fabrikalarda modern teknolojiler kullanılarak imal edilen ve oldukça avantajları bulunan bir yapı çeşididir. Hem güvenlim hem de kullanım açısından oldukça konforlu olan bu yapılar son yıllarda çok sık tercih edilmektedir. Bu yapılar sanayi ortamında imal edilirler ve kurulmaları istenilen bölgeye taşınarak montajlanırlar. Birçok farklı kullanım alanına uygun bir şekilde üretilen bu yapılar, belirli imalat aşamalarından geçirilmesinin ardından güvenli bir şekilde kurulumu sağlanır. Prefabrik sanayi yapılarının kullanımına farklı alanlarda rastlamak mümkündür. Bu konuda herhangi bir kısıt bulunmamaktadır. Birçok farklı kullanım için imal edilmeleri mümkündür. Samsun’da Kavak ve Bafra ilçelerinde yer alan fabrikalarımızda Samsun Prefabrik Üretim Tesisi İnşaatı gerçekleştiriyor, nakliye ve montaj süreçlerinin yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'nin her yerinde hayata geçirdiğimiz son projelerimize gözatın!

Neden Prefabrik Yapı Tercih Etmelisiniz?

Yerinde imalat uzun, zahmetli ve işçilik maliyetleri yüksek bir iştir. Bu durumun fabrikasyon işleme dönmesi ile birlikte daha kaliteli ve ekonomik özellikler taşıyan yapılar ortaya çıkmaktadır. Farklı kalıp malzemelerinin kullanılması yerine tek bir kalıp malzemesi ile birden fazla üretim yapmak maliyeti ciddi oranda azaltmaktadır. Ayrıca zamandan da tasarruf edilmesini sağlayan bu yöntem ile üretilen yapılar çok kısa sürede bitmektedir.

✔ Prefabrik yapılar modülerdir ve bu sayede birçok talebe cevap verebilmektedir.

✔ Üretimi çok daha pratik ve ekonomiktik. Kısa sürede tamamlanarak teslim edilebilirler.

✔ Diğer yapılar ile karşılaştırıldığında, prefabrik yapılar daha esnektir. Dolayısı ile depreme ve zemin kaymalarına daha dayanıklıdırlar.

✔ Prefabrik yapılar birçok isteğe ve kullanım alanına cevap verebilecek özelliktedir. Birçok kullanım alanı için üretimi mevcuttur.

✔ İsteğe bağlı olarak değiştirilebilir görünüm seçenekleri sunmaktadır.

✔ Prefabrik yapı içerisindeki istenmeyen bölümlerin değiştirilmesi veya çıkartılması mümkündür.

✔ Üretimi ve yerleştirilmesi aşamasında çevreyi kirletmeden ve zarar vermeden bu işlemlerin uygulanması en büyük avantajlarındandır.

✔ Prefabrik yapıların çatı kaplama malzemeleri ve duvar kaplama malzemeleri, çok çeşitli renk ve madde özelliği sunmaktadır.

✔ Prefabrikte, trapez saç ve kiremit çeşitleri kullanılabilmektedir.

Bu gibi avantajlarından dolayı beton prefabrik yapıların seçimi her alanda konfor ve rahatlık sağlayacaktır. Bu yapılar her mevsimde kullanılabilecek yapılardır.

 

Prefabrik Sanayi Yapılarının Kullanım Yerleri

 

Prefabrik yapıların çok kısa bir zamanda imal edilmeleri, uygun maliyetli olmaları ve hızlı bir şekilde montajının yapılması ile çok farklı alanlarda kullanıldığı bilinmektedir. Prefabrik yapıları, prefabrik evler, iş yerleri, hastaneler gibi birçok yerde görebilme imkanı vardır. Ayrıca prefabrik yapılar, yemekhane, yatakhane, ofis, büro, büfe gibi farklı kullanımlara da izin vermektedir.

Bunların yanı sıra, konteyner yapı modeli de prefabrik yapılar arasında yer almaktadır. Konteyner çeşitleri arasında standart konteyner, demonte konteyner, modüler konteyner, inşaat konteyneri, şantiye konteyneri sıralanabilir. Bunlarn dışında, ofis konteyneri, büro konteyneri, wc konteyneri, tuvalet konteyneri, tıbbi ve kimyasal atık konteyneri, GSM konteyneri, jeneratör konteyneri, duş konteyneri ve konteyner ev vb. prefabrik konteyner çeşitleri arasındadır.

Projenizi inceleyerek hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi sunmak için sizi arayalım.

Ücretsiz Analiz Talep Et